WARSZAWSKIE POKOLENIA

Mecz o wszystko - 22.06.2018

Mecz o wszystko - Lewica czaruje Warszawę

   Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (strony internetowe ).. a m.in. zaproszeniem ze strony Warszawskiego SLD - w piątek 22 czerwca odbyło się w Cafe Kulturalna spotkanie pod nieco oryginalnym hasłem: Mecz o wszystko - Lewica czaruje Warszawę.
   Udział wzięli niżej wymienieni referenci oraz sympatycy Lewicy - różnych jej odcieni - na ogół bywalcy przedsięwzięć polskiego przedstawicielstwa Fundacji im. F. Eberta. Oczywiście, byli również ludzie "Pokoleń"
  Kolejno wystąpili.......:
· Krzysztof Gawkowski, SLD – „Wyzwania bezpieczeństwa technologicznego i ich wpływ na życie ludzi z perspektywy lewicy”
· Maciej Konieczny, Razem – „To ruszać tę bryłę z posad świata czy lepiej nie? Lewica, populizm, a neoliberalne Status Quo"
· Kazimiera Szczuka, Inicjatywa Polska – „Co to jest transformacja symboliczna, czyli jakiej kultury lewica potrzebuje”.

Wystąpienia referentów oraz ...krótką po nich dyskusję wraz z odpowiedziami referentów - trzeba ocenić jako ciekawe i ...na czasie, Na czasie bo - jak wskazywano - istnieje pilna potrzeba, żeby słowo - LEWICA nie odstręczało a kojarzyło się z nowoczesnością i ... dobrą przeszłością .. zyskując przez to więcej potrzebnego powabu i atrakcyjności, - co jednomyślnie podkreślali .. i referenci i dyskutanci.

Zobacz obok kilka zdjęć ze spotkania >>>
Manifo.com - free website